firouzehLoader

موقعیت های شغلی

درباره ما

گروه مالی فیروزه اولین شرکت بین المللی در بازار سرمایه ایران است که در سال 1384 با هدف جذب و مدیریت سرمایه های خارجی در بورس تهران آغاز به کار کرد و به تدریج فعالیتهای خود را برای ارائه خدمات به سرمایه گذاران داخلی گسترش داد. این شرکت با داشتن پیشینه موفق در بازارهای بینالمللی و رعایت استانداردهای جهانی، طیف وسیعی از ابزارها و خدمات مالی نوین را برای سرمایه گذاران در داخل و خارج از کشور فراهم کردهاست. گروه مالی فیروزه توانسته با بهرهگیری از دانش روز، مهارت برترین کارشناسان ایران و خارجی و دسترسی به بازارهای جهانی به یکی از معتبرترین و پیشروترین مؤسسات مالی و سرمایهگذاری در ایران تبدیل شود. در حال حاضر گروه فیروزه با مدیریت بیش از 12000 میلیارد ریال سرمایه، به بیش از 350 سرمایه گذار داخلی و خارجی خدمات تخصصی مالی و سرمایه‌گذاری ارائه میدهد.

فیروزه باش، پررنگ، موثر، ارزشمند!

ارزش های اصلی

  •  شناسایی و استخدام شایسته ترین افراد برای انجام هر کار
  •   به کارگیری تلاش مستمر، جهت ایجاد بهترین بازده برای سهامداران و سایر ذینفعان
  •   کارگروهی به عنوان تضمینی برای موفقیت و پیشرفت ما
  •  اعتقاد به بهبود روزافزون فرایندهای عملکردی در سایه سخت کوشی و تلاش مدام
  •  خوشنامی به عنوان مهمترین سرمایه سازمانی گروه ما

موقعیت های کارآموزی

فاصله ی بین محیط آکادمیک و حرفه ای و شناخت بهتر محیط کسب و کار ها برای انتخاب مسیر شغلی، همیشه دغدغه ای مهم و مورد بحث برای دانشجویان بوده است، برنامه کارآموزی فیروزه با تمرکز بر این دغدغه و با هدف جذب استعدادهای جوان، آموزش آنها برای ورود به محیط کسب و کار درتمامی بخش های سازمانی به جذب دانشجویان و علاقه مندان می پردازد.
متقاضیان در دوره های 3 ماهه، برای کار در موقعیت شغلی انتخابی خود آموزش میبیند و تجربه ی کار در آن موقعیت را کسب میکنند، پس از سنجش نهایی توانایی های کسب شده در این دوره، در صورت تمایل ایشان و کارفرما میتوانند در تیم مربوطه جذب و استخدام شوند.

مزایای شغلی

بیمه ی تکمیل درمان
انواع وام
دوره های آموزشی
پاداش های عملکردی سالانه
مزایای تفریحی
کمک هزینه های ورزشی
کمک هزینه های زبان‌آموزی
انتخاب شیفت کاری
محیط کار شاد و پویا

موقعيت هاي شغلي

PR


PR

PR

Operation


Operation

Investments


Investments

HR


HR

HR

Marketing


Marketing

IT


IT

IT